NAŠE VIZE

Stolní tenis je individuální sport, který patří mezi ty nejnáročnější na světě, díky svojí komplexnosti a nárokům na technicko-taktické dovednosti. O to více je potřeba, aby každý hráč měl kvalitního trenéra, který mu pomůže se individuálně rozvíjet – jak sportovně, tak i duševně.

 

V každém sportu a i v životě potřebujeme někoho, kdo nás bude motivovat, kdo nám pomůže v těžkých chvílích zachovat naší víru v sebe sama a odhodlání jít dál ve chvílích nezdarů. Ale také, kdo nás udrží v pokoře ve chvílích úspěchů. Ať už jsou to rodiče, kamarádi, life coach nebo i trenér stolního tenisu – nikdo nedosáhne úspěchu sám.

 

V TTSTAR ACADEMY chceme začít se skupinkou těch nejmladších dětí (6-9 let), kde budeme trénovat maximálně 8 svěřenců pravidelně dvakrát až třikrát týdně a postupně (dlouhodobě) pracovat na vybudování mezinárodní akademie, spojenou s extraligovým týmem a základnou mezinárodních hráčů z celého světa.

 

Vybudovat projekt takového rozměru, prakticky od základů zabere mnoho let tvrdé „dřiny“, jak trenérské, tak manažerské. Z vrcholového sportu i z podnikání jsme všichni zvyklí překonávat překážky a věříme, že se nám to dříve nebo později povede.

 

Vaše dítě k nám nebude chodit do kroužku, ale do profesionální akademie stolního tenisu, kterou budou vést ti nejlepší z České republiky.

 

Zároveň si uvědomujeme, že první roky dětí jsou především také o tom, aby je sport co nejvíce bavil a nadchnul. Právě skloubení efektivity tréninků se zábavou bude pro nás ze začátku asi ta největší výzva na kterou se těšíme a pevně věříme, že se nám povede najít ten správný a zdravý poměr. Nechceme však děti honit “pouze” za výsledky, chceme z nich vychovat jedince se zdravým sebevědomím a se správnými lidskými hodnotami, kteří budou spokojeni sami se sebou a s tím, co dělají.

 

Samozřejmě Vám nemůžeme zaručit, že právě z Vašeho dítěte nebo svěřence bude budoucí mistr světa, Evropy, ani České republiky, ale můžeme Vám zaručit to, že uděláme naprosté maximum pro to, aby každý náš svěřenec naplnil svůj potencionál a dosáhl svého maxima po sportovní i duševní stránce.

 

Naše motto: „Work hard and take it easy“